Torbalı Herbalife Bağımsız Üyesi 0543 979 85 92

Söz Konusu Kilo İse Dert Etmeyin Saglıklı Beslenme Diyet Kocu

Herbalife Bağımsız Üyesi – Herbalife ile Kolay Aşa Kilo Kontrol Üyesi :0543 979 85 92

Bay-Bayan,Şişman-Zayıf hepimizin ortak sorunudur Kilo…
Zayıflar için niye sorun olsun ki? diye düşünüyorsunuz..”Yediğim halde kilo alamıyorum” diyen kişiler çoğumuzun sinirini bozan türlerdir öyle değil mi? Ya da “su içsem yarıyor” diye klasik cümle kuranlara içimizden “öyle şey mi olur”diyerek şaştığımız kadar kızarız da..Bu yüzdendir ki hepimizin ortak sorunu şu baş belası “KİLO”
Bir önceki yazımda da belirttiğim gibi sorunumuz Zayıf ya da Kilolu olmak değil,Sağlıklı beslenmemek..
Sağlıklı beslenmek için ;
1-Bir dilim ekmek
2-Üç adet zeytin
3-Kibrit kutusu kadar peynir..vs..vs..vs.vs..vs..vs………bu böyle uzar gider
Klasik bir diyetisyen menüsü yazmamı beklemiyorsunuz herhalde değil mi? Sorarım size Sağlıklıyım diyen kaç kişi ömrünü bu şekilde beslenerek geçiriyor? Ya da tüm sıfır bedenler bunları mı yiyor sanıyorsunuz ? Elbette ki HAYIR……Böyle yiyerek ömür mü geçer..
Bu menüyü değil uygulamak okumak bile içinizi şişirdi farkındayım o yüzden sadede gelelim.Sağlıklı beslenmek deyince akla tabi ki Herbalife gelir.Kullananlar iyi bilir 😉
Sizlere daha detaylı bilgi elbette vereceğim ama Herbalife ürünleri,faydaları burada yazmakla,anlat anlat bitmez ki.
Bizler obeziteye savaş açmış Herbalife ailesi olarak ve bizzat şahsım adına ben, sizlere yardımcı olmak,Beslenme Danışmanlığınızı yapmaktan mutluluk duyarım.
Sağlıklı beslenmenin adı olan HERBALIFE ile Kilo Aşağı Kontrol,Kilo Yukarı Kontrol etmek isteyen,güzel İzmir’in güzel insanları Bergama dan Ödemiş’ e,Çeşme den Kemalpaşa’ya,Foça,Çiğli,Menderes…Nerede olursanız olun sizlere bir telefon kadar yakınız.

Herbalife Ürünleri Sipariş, Bağımsız Üyesi EMİNE ŞEN Degerli Müşterilerimiz Sizlerin Güvenligi Açısından Kredi Kartı Satışımız Yoktur Banka Havalesi Yada Kapıda Ödeme Gerçekleşmektedir Kapat